2017 Kısa Lob Saç Kesim Modelleri

Yıllar geçtikçe saç modelleri de değişmeye ve her geçen gün yeni trendler ortaya çıkmaya devam ediyor. Son zamanlarda saç kesimlerinde en çok trend olan modellerden biri lob saç kesimi. Lob saç kesimi, bob saç kesiminin bir miktar uzun hali desek yerinde olur. 2017 kısa lob saç kesim modellerine gelirsek;

 

Yani bob saç kesimini çok seviyorum, fakat saçlarımı o kadar da kısa kestiremem diyenlerdenseniz, lob saç kesimi tam size göre. Lob modelde saçlar küt modelden biraz daha uzun, genellikle omuz hizasına denk gelecek şekilde kesilir.

Kişinin isteğine bağlı olarak katlı ya da düz kesilebilen bu modelde, genellikle düz kesim tercih edilmektedir. Son yılların en çok tercih edilen saç modellerinden biri olan lob saç kesim modelleri, ünlüler tarafından oldukça rağbet görmektedir. Peki, 2017 kısa lob saç kesim modelleri arasında en çok tercih edilen ve en trend olan modeller hangileri?

Son yılların modası olan lob saç kesimi modelleri arasında en çok sevilen modellerden biri kahküllü lob saç kesimi. Omuz hizasındaki lob saçlarınıza daha da bir sevimlilik katacak olan bu model, birçok kadın tarafından oldukça sık tercih ediliyor.

Hem oldukça alternatif bir model olmasıyla, hem de çok sevimli görünmesiyle farklı tarzlar arayan kadınların tercihi kahküllü lob saç kesimi. Lob saç kesimlerinde yine çok sık kullanılan bir model de düz kesimler. Düz kesim kuşkusuz lob saç modelinin vazgeçilmezi.

Özellikle düz, az dalgalı ve fazla kabarık olmayan saçlara sahipseniz, bu model tam size göre. Fakat fazla kabarık saçlara sahip olanların bu modeli tercih etmeleri önerilmiyor. Eğer kabarık saçlara sahipseniz, katlı kesimli bir lob saç modeli kesinlikle saçlarınızla çok daha uyumlu olacak ve saçlarınızı olduğundan biraz daha saki göstermeye yarayacaktır.

Benzer Yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir