Erkek Kısa Saç Modelleri

Son günlerde erkeklerin saçları gittikçe kısalmaya başladı. Uzun saçların yerini artık kısa saçlar aldı. Genellikle doğal görünümlü ve dağınık saçlar oldukça popüler durumda. 2017 yılının en trend saç modellerinden birisi olan kıvırcık saç, kısa saç modelleri erkek denildiğinde ilk akıllara gelenlerden biri.

Kıvırcık saçlara şekil vermek için ise köpük kullanılması kaçınılmazdır. Kaliteli bir köpük ile hacimli ve pırıl pırıl saçlara kavuşmak oldukça mümkün.

Son zamanların en popüler saç tarzlarından birisi ise yanlar kısa ve üstler uzun olanlarıdır. Birçok ünlünün ve iş adamının da kullandığı bu saç modelini birçok futbolcuda da görebilmekteyiz. Dalgalı ve düz bir saça sahip olanlar içine en çok uygun saç modelleridir.

Bu asimetrik saç stilleri ile erkekler artık daha çok havalı. Bazılarına erkek saç modelleri yanlar kısa üstler uzun denildiğinde itici gelse de, çoğu erkek tarafından kullanılmaktadır.

Hem sosyal hayatta hem de iş hayatında oldukça rahat kullanılabilen kısa erkek saç modelleri, bütün dikkatleri üzerine toplayabiliyor. İyi bir öz güvene sahip olmak isteyenler için erkek saç modelleri kısa oldukça kullanışlıdır.

Eskiden moda ve trend saçlarla sadece kadınlar ilgileniyordu. Ancak son yıllarda bu durum değişmeye başladı. Günümüzde artık erkekler de son trend saç modasını takip eder hale geldi. Son yıllarda kısa erkek saç modelleri denildiğinde ilk akıllara gelen yanları kısa ve üstleri uzun saç modelleri.

Kirli sakal ile birlikte kullanıldığında ayrı bir hava katan saç tarzı, günümüzde birçok sanatçı tarafından da kullanılmakta. Çevremizde baktığımızda bakımlı ve karizmatik erkek sayısı giderek artmaktadır. Erkeklere en çok yakışan saç modeli ise kısa saç modeli olarak görülmekte. Uzun saçın bakımı ve şekil verilmesi oldukça zor olduğundan, kısa saçlar günümüzde daha çok tercih edilir hale geldi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir