Kadın Kısa Saç Modelleri

Kadınlar saçları her zaman güzel görünsün isterler. Kısa saçlı kadınlar şanslıdırlar ki kısa saç her zaman daha bakımlı ve güçlü bir duruşa sahiptir. Kısa saça sahip kadınların kendilerine has havaları ve duruşları vardır. Kısa saç modelleri kadın 2017 yılında saç kesimlerine bağlı olarak ortaya popülerleşmişlerdir.

Kısa küt saç modelleri

kadında ünlü oluvermiştir. Bunun öncüsü de Bob ve Lob saç kesimleridir. Kısa saç modelleri kadınlarda sandıklarından çok daha çeşitlidir. Kısa bir saçı iyi gösteren şey kesimidir.

Mesela, Lob kesim bir saçınız var ise düz saçlarınız ile bu kesimin duruşunu destekleyebilir ve alımlı bir hava kazanabilirsiniz. Aynı işlemi dalga ile de yapabilirsiniz ancak düz ve hafif dalgalar Lob saç kesiminde öne çıkan saç şekilleridir, aklınızda bulunsun.

Saç Kesim Modelleri

Bob saç kesimi ortaya çıktığı ilk günden beri pek çok kadını büyülemektedir. Bu saç kesimi her kadında farklı bir hava oluşmasını sağlıyor ve pek çok kadının kendi tarzını bulmasına yardımcı oluyor. Bob saç kesimin öne çıktığı saç çekli ise dalgalı saçlardır. Saçlarınızı dalgalandırarak açık bıraktığınız taktirde kendinizden emin bir şekilde istediğiniz yere gidebilirsiniz.

Atkuyruğu Ve Topuz Modelleri

Kadınların tercih edebileceği pek çok atkuyruğu ve topuz modelleri de bulunmaktadır. Pek çok kadın kısa saç ile atkuyruğu ve topuz yapılamayacağını düşünür ancak yanılır.

Çok şık modeller elde edebilmek mümkündür. Özellikle saçın ön kısmının bombeli olduğu modeller çok beğenilir. Bu saç modellerine özellikle örgü modellerinin eklenmesi saç modelinin daha özel kılınmasını sağlar.

Günlük Saç Modelleri

Her kadının kullanabileceği saç modelleri örgü ile yapılmış olan saç modelleridir. Örgü, bir kadının istediği havaya bürünmesini sağlar. Hem günlük hayatta hem de özel günlerde kullanılabilir. Kısa bir saçın şekillendirilmesinde en yardımcı şey örgülerdir. Küçücük bir kısmın örülmesi bile saça farklılık verir.

Örgü modellerin kendinize daha hoş görünmenizi sağlarlar. Özellikle balıksırtı örgüsü kurtarıcıdır. Günlük hayatta pek çok modele hayat verdiği gibi özel günlerde topuz yapılmasını sağlar. Bunun dışında Hollanda örgüsü de kullanılır. Kadınlar bu iki örgüyü öğrendikleri taktirde kötü görünmeleri mümkün değildir.

Benzer Yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir