Kısa Saç Modelleri 2016

Kısa saç modelleri, uzun saçlardan sıkılmış her insanın kendine bir model bulabileceği kadar şekillenmiştir. Kısa saç modelleri, uzun saç modellerine göre kişiye ayrı bir hava katan ve kişinin kişiselleştirebilip imza haline getirebileceği saç modelleridir. 2016 yılında kısa saçların büyüsüne kapılmış bir çok kadın, 2016’ın trend saç modellerini kendilerinde denemişlerdir.

Kısa saç modelleri 2016 yılında ünlüler dünyasını kasıp kavurmuş, ucu bulunamayan bir zehir gibi yayılmıştır.

Kısa saç modelleri bayan 2016’da dünyaca ünlü yıldızları da etkisine almıştır. Bu yüzden saçınızı bu trendlerden biriyle aynı kesimde istiyorsanız, bu saç modelleri ile ilgili pek çok resim bulabilmeniz mümkündür

Kısa Saç Modelleri 2016

Kısa saçlar 2016’nın parlayan yıldızlarıdır. Pek çok ünlü ismi etkileyebildikten sonra pek çok insanın da ilgisini çekmiş ve yepyeni isimlerin çıkış yapmasına olanak sağlamıştır.

  • Romantik Bob: En popüler olan kısa saç modeli hiç şüphesiz ki Bob modelidir. Bu model ortaya çıkışı ile birlikte bir çok ünlü ismin kendi tarzlarını yaratmalarına olanak sağlamış, sosyal medya aracılığıyla bu model tüm kadınlara yayılmıştır. Bu saç modelinde küt saç kesimi ön plandadır ve dalgalı olarak kullanılması romantik ismini alır. Bu saç kesimini standart tarzından çıkarıp katlı kullanmış pek kişi de bulunmaktadır.

  • Pixie Saç Kesimi: Son zamanların en trend saç kesimlerinden biri olan bu saç kesimi, cesaret edilmesi zor ancak kullanan insanlardaki mükemmelliği ile saçınızı kestirmeye sizi itecek bir modeldir. Katlı kesim deyince akla gelen bu saç modeli, kısalığına sizin karar vereceğiniz katlarla, çok farklı saç modelleri elde edebilmenizi sağlar. Saçınızı kullanabileceğiniz en kısa modellerden biri olan bu saç kesimi içinizdeki gencin sesini duymanızda yardımcı olur.

  • Gerçek Küt: Taşıması zor ancak taşıyabilen her kadında farklı bir tarzda duran bir saç modelidir. Küt çizgisi o kadar keskindir ve kulağın hemen altında biter ki farkınız hemen fark edilir.

  • Asker Tıraşı: Cesaret isteyen bu saç modeli, bazı yüz tiplerine özellikle kemikli yüz tiplerine çok yakışmaktadır ancak bu saç kesimi için cesaret sahibi olanların, uzun süre kısa denebilecek saçlarının bile olmayacaklarını unutmamaları gerekir.

Benzer Yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir