Kısa Saç Modelleri Erkek 2016

Kısa Saç Modelleri Erkek 2016Kısa saç modelleri erkek 2016 yılı itibariyle birbirinden havalı, cüretkar, asimetrik, asi ve karizmatik modelleri artık her yerde görmek mümkün. Son derece havalı ve kendinden emin bir duruşu olan bu saç modellerini gündelik
hayatın içinde de, dizi oyuncularının saçlarında da görmek mümkün. Erkek saç modelleri yanlar kısa üstler uzun, asimetrik, üst kısımlar köpükle şekillendirilmiş, uçarı, havai, özgür ve başına buyruk ifadelerle taranmış, üzerinde uğraşılsa da sanki yalın halinde bırakılmış kadar doğal duran karakteristik saçlar olarak özetlenebilir.

2016’da da geçmiş yılların saç modası izlerini taşıyan, ama eklenen bir kaç değişik yorumla farklı bir noktaya taşınan kısa saç modelleri karşımıza çıkıyor. Yan ve arka kısımların kısa olarak traşlanması, üst kısımların ise saç şekillendirici ürünlerle şekillendirilmesi sayesinde değişik kısa saç modelleri  elde diliyor.

Kısa saç modelleri erkek yapımı da son derece kolay. Tabi kesim güzel olursa… Küpe, gözlük gibi değişik aksesuarlar da kesime ayrı bir hava katıyor. Kısa saç modelleri her erkeğin yüzüne ve tipine giden özelliğe sahiptir, yeter ki profesyonel eller tarafından kesilsin.

Eğer kısa saçlar sizin için vazgeçilmez ise uygun bir giyim tarzı ve boyun bölgesine yapılan dövmeler ile ilgi çekici bir imaja sahip olabilirsiniz.

Uzun saçlar da yıllardır erkekler tarafından sıklıkla tercih edilip kullanılsa da kısa saç modelleri erkek dünyasında yeri asla dolmayacak ve vazgeçilmeyecek bir stildir.

Erkek Kısa Saç Modelleri Ve Yapılışları

Saç modelleri erkek kısa stilde kullanılacak o kadar çok ve değişik kesim var ki, her yüz yapısına gidecek olan bir modeli tercih edip uygulatmak mümkün. Erkekler özellikle dizi oyuncuları, futbolcular ve ünlü erkeklerin saç stillerini örnek alarak uyguluyorlar. Kısa erkek saç modelleri birebir uygulanabileceği gibi, bu modeller baz alınarak kişi kendine has sitilini kendisi de oluşturabilir. Şimdilerde çoğu erkek kuaförü, trend olan erkek kısa saç modelleri ve yapılışları hususunu titizlikte takip ediyor ve isteğe göre istenilen kesimi uygulayabiliyor.

Kısa saçtaki en büyük avantaj kolayca şekil verilebiliyor olması ve her şekli kolayca almasıdır. Çoğu erkek saç modelleri kısa olduğunda kendini daha erkeksi ve iyi hissettiğini söyler. Uygun şekli verdikten sonra, yani iyi bir kesimden sonra şekil vermek daha kolay. O da sizin kendi becerinize ve zevkinize kalmış.

Benzer Yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir