Kısa Saç Modelleri Resimli

Kısa saç modelleri en kolay kullanılan ve özellikle yazları tercih edilen saç modelleri arasında başı çekmektedir. Özellikle de iş yaşamında olan ve saçları adına çok fazla vakit harcayamayan kadınlar adına bir nevi kurtarıcı da denebilir. Bunun için birbirinden değişik kısa saç modelleri bulunmaktadır.

Örneğin çok kısa olmasa da boynu kapatan ve hafif dağınık olarak bırakılmış saç modelleri ile dışarı rahat bir şekilde çıkmak mümkündür. Özellikle ensenin yarısını kapatacak kadar olan ve diğer bir ismi ile küt saç olarak bilinen saç modelleri de özel geceler için farklı şekiller aldırılarak hoş bir görünüm yakalanabilir. Bu yılın modası olan kısa saç model çeşitleri tüm saç renkleri adına yapılmaktadır.

 Farklı saçlar için kısa saçlar

Düz ya da dalgalı ve kıvırcık saçlar adına değişik kısa saç modelleri yapmak mümkündür. Örneğin düz saç modelleri adına daha kısa saçlar tercih edilebilir. Saç telleri düz olduğu için daha uzun görüneceğinde ensenin yarısı kadar bir yerden yapılacak saç kesimleri ile şık bir model yakalanabilir.

Aynı zamanda dalgalı saç modelleri için ise biraz daha uzun bırakarak ense kısmını kapatacak şekilde kısa saçlar ile birbirinden değişik saç modelleri yapmak mümkün.

Özellikle dağınık bir tarz yapılması ile sanki saçlar bir kuaförde yapılmış izlenimi yaratılabilir. Kıvırcık saç modelleri ise daha çok toplu halde durduğu için saçların bir daha kısa kesilmesi daha hoş bir görüntü sunabilir.

 Birbirinden değişik kısa saç resimleri

Birçok değişik kısa saç modelleri resimli olarak da yine buradan görmeniz mümkün. Birbirinden farklı modellere internet üzerinde bakabilir ve görsel olarak siz de istediğiniz şekli kuaförünüzden isteyebilirsiniz. Tüm saç modelleri kısa saç kesimi yaptırabilir ve özellikle ayaz gelirken büyük bir rahatlık ve değişik bir tarz sunabilir.

Benzer Yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir