Kısa Saçlara Günlük Modeller

Saçların daha az uğraşla mükemmel vurucu bir hale gelebilmesi kısa saçlara sahip kadınlara özel bir kolaylıktır. Kısa saç kullanılması zor gibi gelse de bunlar aslında birer önyargıdır. Günlük kısa saç modelleri birkaç dakika içinde uygulanıp, dışarı çıkmak için hazır hale gelebileceğiniz saç modelleridir

. Kolay kısa saç modelleri, gün içinde kullanabileceğiniz doğal görünümlü modeller olacak, bir yandan da kendinizden emin durmanızda yardımcı olacaktır. Kısa saçlara günlük modeller, hiç uğraş vermeden mükemmel görünmenize çok yardımcı olacak saç modelleridir.

Kısa Saçlara Günlük Modeller

Pek çok algının aksine kısa saçlar için modeller oldukça çeşitlidir. Saçlarınızın kısa olması tek bir kalıpta kalmanız demek değildir Kısa saçlı bir insanın saçlarını kurtarabilecek en önemli şey birkaç örgü çeşidi bilmektir.

 

Saç örmek birçok insan için karmaşık bir şeymiş gibi görünse de birkaç kez denediğinizde eliniz alışacak ve evden çıkmadan beş dakika önce korkunç görünen saçlarınızı toparlayabileceksiniz.

Örgü çeşitleri ile ilgili birçok site ve youtube kanalı vardır. Bu sitelerden izleyerek örgü örmeyi öğrenirseniz saçınızın sizi rahatsız eden kısmını örüp ona biraz hacim verecek bu örgüyü saçınızın arkasına tutturabilirsiniz. Saçınızı iki yandan balıksırtı örebilirsiniz veya korkunç saçlarınızla biraz daha iyi görünmek istiyorsanız şelale saç örgüsünü tercih edebilirsiniz.

Örgü saç modelleri masumane bir tavır sergilediği için doğal ve günlük durmaktadır. Öğreneceğiniz birkaç şey ile saçınıza örerek bandana yapabilir, iki yanınızdan saçınızı örerek arkada birleştirerek sofistike bir görünüm elde edebilirsiniz.

Kısa bir saçı dikkat çekici bir hale getirmek için saçınıza hacim vermek, duruşunu değiştirmeniz demektir. Hacim verdiğiniz saçlarınızın örerek iflah olmayacağına inanıyorsanız arkada küçük bir topuz yapmak, hem sizi özenmiş gösterecek hem de gününüzü kurtaracaktır.

Kısa bir saçınız varsa onu şekilde şekle sokmadan yeni modeller denemek istiyorsanız size bu farklılığı verebilecek olan saç aksesuarları ile tanışmalısınız.

Kısa saçlarda çok daha tarz duran bandanaları istediğiniz gibi kullanarak kendinize bir tarz yaratmanız mümkün! Bunun dışında şapka kullanmak, uzun saçlı bayanlardan ziyade kısa saçlı bayanlara yakışmaktadır.

Benzer Yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir