Önü Uzun Arkası Kısa Saç Modelleri

Önü uzun arkası kısa saç modelleri olarak da bilinen bob kesim modelleri, hemen hemen her yaştan kadına yakışan, hem moda trendlerin bir uzantısı olan, hem de herkesin kendi stili haline getirebileceği kadar kişisel ve özgün bir tarzın da imzası olabiliyor.  İster çok kısa, ister orta uzunlukta, isterse köprücü kemiklerine temas edecek kadar uzun kesilmiş olsun önü uzun arkası kısa saç modelleri öyle görünüyor ki çok uzun yıllar kullanılacak, modası hiç geçmeyecek kullanışlı ve doğal saç kesim stilleri arasındaki yerini ısrarla koruyacak bir model.

Önü Uzun Arkası Kısa Saç Modelleri Kimlere Yakışır

Önü uzun arkası kısa saç modelleri kimlere yakışır; neşeli, enerjik, genç, dinamik ve sportif efektleri olan önü uzun arkası kısa saç modelleri her yaş grubundaki kadına yakışan ve bu yüzden de çok sık tercih edilen bir kesim. Bob kesim olarak da bilinen bu saç stiline şekil vermek için çok fazla uğraşı ve çabaya da gerek yok; zira zaten kesimi başlı başına oldukça kullanışlı bir model.

Bu saç modeli katlı ve bombeli kesimiyle saçlara hacimli bir görünüm de kazandırır. Özellikle saçları seyrek olan kadınlar tarafından tercih edilebilecek bir modeldir.

Sarı ve röfle gibi iki, üç değişik renkten oluşan boyalı saçlarda kendini daha da belli eden bu model, hem düz hem de dalgalı saçlarda son derece güzel duruyor.

Önü uzun arkası kısa saç modelleri kıvırcık saçlara da alabildiğine yakışan hatlara sahip. Duştan çıkıp, elektriklenmeyi önleyen bir ürünle biraz yatıştırılıp, saç kurutma makinesiyle kurutulan veya kendi halinde kurumaya bırakılan kıvırcık saçlar, bob kesimle kendini sanki daha da iyi ifade ediyor.

Keskin balyajlarla daha da hareketlendirilen önü kısa arkası uzun saç modelleri kesim tarzından kaynaklanan bir hareketlilikle göze rutin gelmeden ve bıkıp usanmadan yıllarca kullanılabilecek bir enerjiye sahip aynı zamanda…

Cesur ve marijinal saç renkleriyle de son derece iyi örtüşen önü kısa arkası uzun saç modelleri; soğan kabuğu, bakır kızılı, açık karamel, turuncu, kırmızı kızıl, fildişi sarı gibi iddialı renklerle de çok iyi uyum sağlayan bir model.

Kısa bob saç kesimi; bu özellikleriyle  her sezonun en popüler kısa saç modelleri arasında başı çekme özelliğini de yitirmiyor.

Önü uzun arkası kısa saç modelleri ya da bilinen diğer adıyla kısa bob saç kesimi doğal, hacimli, çekici, sevimli, modern ve stil sahibi ifadesiyle her yaştan ve her milletten kadının öncelikli tercihleri arasında olmaya devam edecek gibi görünüyor.

Önü Uzun Arkası Kısa Saç Modelleri

Benzer Yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir