Rihanna Kısa Saç Modelleri

Rihanna kısa saç modelleri günümüz saç modasında artık neredeyse bir stil haline geldi. Barbados asıllı şarkıcı Rihanna genç yaşına rağmen tüm dünyayı iliklerine kadar sarsan bir müzik, dans ve gösteri yeteneğine sahip. İsmi ve sesi bu kadar ünlü olan Rihanna’nın, fiziki görünümü ve özellikle saçlarıyla da sürükleyici ve etki altına alan bir efekti olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Rihanna çoğunlukla kısa saç kesimini tercih ediyor ve bu haliyle de hem sempatik, hem çekici, hem seksi, hem de çocuksu bir hava yakalayabiliyor. Rihanna’nın kullandığı saç kesimlerinin vurgulu ve belirgin görünmesine sebep olan faktörlerden en önemlisi de kullanılan saç rengi kuşkusuz. Rihanna da doğru saç renklerini kullanarak, tercih ettiği saç modelinin hem daha belirgin olmasını sağlıyor,  hem de daha seksi bir görünüm yakalamayı başarıyor.

Rihanna Kısa Saç ModelleriRihanna kısa saç kesimlerinin en radikal ve cesur olanlarını tereddütsüz kullanıyor ve bu kesimlerin kadınlar tarafından daha kolay benimsenmesini da sağlamış oluyor. Zira bir ürün yahut modeli, çok ünlü, başarılı ve karizmatik isimlerde gördüğümüzde, o ürün yahut modelleri kullanma yolundaki isteğimiz, hevesimiz ve cesaretimiz de artıyor. Dolayısıyla Rihanna kısa saç modellerini kullanırken, bir çığır açacağını ve pek çok kadını peşinden sürükleyeceğini de biliyor olmalı. Bu, her ünlü ve gözde kişilik için geçerli bir kural. İşte Rihanna kısa saç modelleri de en “Ben kısa saçla yapamam” diyen ve güzelliğine düşkün kadına bile ittirici güç oluyor.

Ense ve yan kısımları tamamen kazınmış, üstleri ise daha kesilmiş modellerden tutun, birazcık daha uzun pixie modellere; kısa kesilmiş asimetrik küt saçlardan, kısa ve orta uzunluktaki bob modellere, kahküllü küt modellerden, dalgalı küt modellere kadar kısa saçın hemen her boyunu deneyen Rihanna, bu modelleri gece siyahı ve civciv sarısı gibi alabildiğine uçta ve iddialı renklerle vurguluyor ve can alıcı neon renkte rujlarla bu cüretkar stili iyice marijinal, avangard ve kendine has bir çizgiye sokuyor. Rihanna’nın kuzguni siyaha boyanmış asimetrik bob kesimi saçlarının çevrelediği yüzünde fuşya, koyu şeker pembesi, yeşil ve turuncu renklerde göz alan rujlarını akıldan çıkarmak mümkün mü? Kısa saç kesiminin en cesur ve klişelerden uzak hallerini, kendi fiziğine başarıyla entegre edebilen Rihanna, seksi bir kadının kısacık saçlarla da seksi olabileceğini sessiz bir dille adeta haykırıyor.

Benzer Yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir