Röfleli Kısa Saç Modelleri

Saçını röfleli olarak kullanmak isteyenler için 2017 yılında da oldukça göz alıcı ve kullanışlı modeller yer almaktadır. Hem rahat etmenizi sağlayacak hem de saçlarınızla büyülemenizi sağlayan röfleli kısa saç modelleri bu yıl tekrar moda olmaya başlayacak.

Çok eski yıllardan beridir kullanılan bir saç işlemi olan röfleli saç 2017 yılında ufak değişiklikler ile yine sıklıkla tercih edilmektedir.

Röfleli saçlar :

Röfle, saçın aralarına saç rengine yakın tonlarda attırma işlemine verilen addır. Her yaştan kadının kullanabileceği röfleli saçlar, erkekler tarafından da oldukça beğenilmektedir.

Röfle de daha çok sarı renk tercih edilmektedir. Hangi cilt rengine sahip olursanız olun röfleli saçlarınızla daha havalı bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Röfleli kısa saç modelleri :

Röfle işlemi açık, kahverengi ve orta renkli saçlarda çok daha güzel durmaktadır. Saçlarınız kısaysa eğer röfle işlemini deneyerek çok güzel bir görünüm elde edebilirsiniz.

Saçlarınız kütten daha kısaysa eğer koyu tonlar tercih edebilirsiniz. Daha sık ve inçe olarak uygulanan röfle saçta daha güzel duracaktır. Saçları kısa kullanmak özellikle iş ve kadınları için büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Daha kadınsı bir görüntüye bürünmenize olanak tanıyan kısa saçlar röfle işlemi ile çok daha çekici bir hal almaktadır.

En çok sevilen röfleli kısa saç modellerinden biri de pixie saçlara uygulanandır. Bu saç kesimi hem kadınsı durmakta hem de daha seksi bir görüntü vermektedir. Pixie saçlarda röfle ve açık renkler oldukça gösterişli durmaktadır.

Bu yılın en moda saç modellerinden biri olan kısa röfleli saçlarla rahatlığın ve güzelliğin keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. 2017 yılında dikkat çekmeye başlayan kısa röfleli saç modellerini kendinizin evde uygulaması oldukça güçtür. Bu işlemin kuaförde profesyonel kişilerce yapılması çok daha sağlıklı olacaktır.

Benzer Yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir