Tuba Büyüküstün Kısa Saç Modeli

Tuba Büyüküstün kısa saç modeli, modern şehirli kadının kısa saçı da en az uzun saç kadar tercihe ettiğinin ve kendine de yakıştırdığının bir ispatı neredeyse. Duru güzelliği, düzgün fiziği ve özellikle uzun, sağlıklı ve gür saçlarıyla tanınan Tuba Büyüküstün, hayranlarının karşısına apansız, kısacık kesilmiş saçlarıyla çıkınca, onu uzun saçlarıyla bütünleştirmiş olan bazı izleyicileri tarafından eleştirilse de, kısa saçlı haliyle de çok beğenildi.  Pixie kesimi diyebileceğimiz kısacık ve sade kesimle de çok hoş ve zarif görünen Tuba Büyüküstün, bu kesimle kendisini eskiye göre daha güzel, son derece rahat ve iyi hissettiğini de belirtiyor.

Uzun boyun yapısı, ince kemikli ve minyon yüzlerde gayet güzel duran pixie model kesim, Tuba Büyüküstün‘e de son derece güzel ve değişik bir hava kattı.

Çemberimde Gül Oya, Asi, Kara Para Aşk gibi çok izlenen dizilerde oynayan ve hem ülkemizde hem de ülke dışında, özellikle de Ortadoğu’da azımsanmayacak bir hayran kitlesi edinen güzel oyuncu, kısa saçlarıyla da pek çok kadını, tereddüt ettikleri kısa saç modellerini denemeleri konusunda yüreklendirdi.

Tuba Büyüküstün Kısa Saç Modeli

Bugüne kadar pek çok değişik saç modeli kullanan Tuba Büyüküstün, küt kestirdiği saçlarıyla da, neredeyse beline kadar uzattığı saçlarıyla da ilgi topladı. Şimdilerde ise Tuba Büyüküstün kısa saç seven kadınların da ikonu oldu diyebiliriz.

Kısacık saçlarının keyfini süren Tuba Büyüküstün, bir zamanlar şampuan reklamlarında oynayacak kadar güzel ve upuzun saçlara sahipken bile kısacık kesilmiş saçlarıyla kendini daha güzel hissettiğini telaffuz ediyorsa, kısa saç da kadın güzelliğinde son derece önemli bir yerde duruyor demektir.

Özellikle kısa saç modelleri seven, imrenen ama bir türlü cesaret edemeyen kadınlara duyurulur.

Benzer Yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir