Yanlar Kısa Saç Modelleri

Bu sezon hem bayanlar da hem de erkekler de yanları kısa saç modelleri son derece revaçta olmaktadır. Farklı farklı çeşit ve modelleri mevcut olan yanlar kısa saç modelleri siz de deneyerek trend bir görüntü yakalayabilirsiniz.

Daha asi ve genç bir görüntü yakalamanıza ve ayrıca kişiliğinizi yansıtmanıza son derece etkili olacak bir saç modeli olan yanları kısa saç modelleri, yediden yetmişe herkesin çok hoşuna gidecek. Ayrıca bize kısa saçın kullanım kolaylığını sunacak.

 Erkekler için yanları kısa saç modelleri

 

Yanları kısa saç modellerini erkekler ve bayanlar için kategorize etmek çok daha kolay olacaktır. Her ne kadar unisex kesimler ve cinsiyet ayrımı olmayan modalar trend olsa da bayanların ve erkeklerin en sık tercih ettiği modeller farklı olmaktadır. Erkekler yanları kısa saç modellerini, saçlarının yan kısımlarını 3 numaraya vurdurarak elde etmektedirler.

Saçlarının her iki tarafını da 3 numaraya vurdurmakta ve tepe de kalan saçlarını vaks, jöle ya da sprey yardımı ile şekillendirerek tercih ettikleri bir yöne doğru taramakta ve şık bir görüntü yakalamaktadırlar. Erkelerin tercih ettiği bir diğer yanları kısa model ise, saçlarını uzatarak yanlarını kazıtmak ve tepede kalan saçlarını topuz ya da atkuyruğu yapmaktır. Bu sezon bu tarz erkek topuzları son derece moda olmaktadır.

 Bayanlar için yanları kısa saç modelleri

Bayanlar yanları kısa saç modellerin de daha çok tek tarafı kesmekte ve saçının bir tarafını kesik olmayan tarafa doğru atmaktadırlar. Saç olan kısım da genel de çok uzun olmamakta ve açılı bir şekilde kesilerek modern bir görüntü elde edilmektedir.

Bu modeller de daha çok arkası kısa önü uzun saç modelleri tercih edilmektedir. Ayrıca bayanlar bu görüntüyü iki tarafı da aynı şekilde keserek te yakalamaktadırlar. Böylece daha radikal kesimlere ihtiyaç duyulmaz.

Benzer Yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir